Sorumluluk Reddi ve Gizlilik Politikası

Yararlandığınız bu e-kitap ve tüm ilgili materyaller en iyisini yaratabilmek adına hazırlanmıştır. Yazar veya yayıncı bu materyallerin içeriğindeki hatasızlık, kesinlik ve uygulanabilirliği beyan ve garanti etmez. Yazar ve yayıncı, herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu tutulamaz ve hakkında yasal işlem yapılamaz. Bu materyaldeki bilgilerle alacağınız sonuçlar kişiye bağlıdır ve yazar tarafından hiçbir şekilde garanti edilmez.

Bu ürün ve içeriği, her türlü yayın ve telif hakkını elinde bulunduran www.erkeklerinprensesi.com ‘a aittir,  yazılı izin alınmadan kısmen ya da tamamen alıntı yapılamaz, çoğaltılamaz veya yayımlanamaz. Bu siteyi ziyaret eden ve Erkeklerin Prensesi e-kitabını satın alan kişilerin Sorumluluk Reddini okuduğu varsayılır.

Ayrıca ürünümüz, 60 gün boyunca koşulsuz şartsız para iade garantisine sahiptir. Yani ürünü alan herkes, 60 gün boyunca hiçbir sebep ve gerekçe belirtmek zorunda kalmadan istediği zaman ürünü iade edip verdiği parayı geri alabilir. Müşterinin, bunun için odaklipazar.com’a bir mesaj atması yeterlidir.